Linkit

Muita tarpeellisia !

 
   
   
Pohjois-Savon Kalatalouskeskus (www.muikkusuomi.fi/)
SM- uistelusta ja vähän muistakin Tästä pääset Uistelutoimikunnan ja alueellisten uistelucuppien sivuille.

Suomen Vapaa-ajankalastajien keskusjärjestö

www.eraluvat.fi 

www.vetouistelu.com

www.kalastus.com

www.metsa.fi

www.vapaa-ajankalastaja.fi/vastuullinen/

http://www.vedenjakajacup.com

http://www.savoniacup.fi

                

 

 

 

 

 

 

 

Seurat  
Iisalmen Pilkkijät (www.kalapaikka.net/iisalmenpilkkijat)

Kaavin Urheilukalastajat

Lapinlahden Pilkkijät

( kaavinurheilukalastajat.fi)

(www.lapinlahdenpilkkijat.com)

Lohimaan Kalakerho (www.kalapaikka.net/lohimaankalakerho)
Puijon Pilkki (www.kalapaikka.net/puijonpilkki)
Suonenjoen Talvionkijat (www.kalapaikka.net/suonenjoentalvionkijat)
Siilin Kalakerho

(www.kalapaikka.net/toivalanpilkkikerho)

 

 

Yhteistyökumppaneita:

 
   
Kuusamon Uistin (www.kuusamonuistin.fi)
Lohijurmu (www.lohijurmu.fi)
Maken Pyydys (www.makenpyydys.fi)
Radio Savo (www.yle.fi/radiosavo)
Samfishing (www.samfishing.fi)
Savon Sanomat (www.savonsanomat.fi)
Tapsa-pilkit (personal.inet.fi/yritys/tapsa.pilkit)
   
   
 

 

 
 

Ajankohtaista
14.09.2017 20:08 Lukekaa nämä!!ehdotukset SM-kilpailusäännöiksi Lisää >>
07.09.2017 20:39 SVKn tiedote Kalatalouden suuri vedätys Lisää >>
07.09.2017 16:22 SVKn seurakirje 3/2017 Lisää >>
03.09.2017 18:24 Syyskokous 17.11.2017 IsoValkeinen, Kuopio Lisää >>
03.09.2017 18:20 Kalenterikokous 2.10.2017 IsoValkeinen, Kuopio Lisää >>
15.08.2017 19:58 Kalastajan sähkön tarjous SVKn jäsenille Lisää >>
26.05.2017 08:17 Kesän onkikilpailut ym. cupit Lisää >>

 

 

 

 

 

©2017 Pohjois-Savon Vapaa-ajankalastajapiiri - Kotisivukonkarit (MMD Networks Oy)